@shop

@SHOP מהו תיוג

ולמה כל משתמש באינסטגרם חייב להיות מעודכן לגביו?

עולם הרשתות החברתיות הוא מרתק מפני שהשינויים בו כל כך מהירים ולפעמים בלתי צפויים. ממש כמו כל עסק, גם הפלטפורמות שמפעילות את הרשתות הללו צריכות להתעדכן, לחפש נישות ומקורות הכנסה נוספים. זה גורם להן להוסיף פיצ'רים מפתיעים ולנו זה יכול להיות מועיל וגם מהנה.

לא כל רשת חברתית מצליחה להישאר עדכנית. לפעמים אפילו הגב של החברה החזקה בעולם האינטרנט ומיליארדי דולרים לא יכולים לנבא הצלחה. כך זה היה במקרה של גוגל פלוס למשל, מישהו עוד זוכר מה זה היה? ובכן, מהצד השני, הצלחה יכולה להגיע כמעט בן לילה, כמו אינסטגרם, שעלתה לתהילה בצורה מטאורית עם קונספט פשוט: שיתוף תמונות מהנייד תוך שימוש בפילטרים שגורמים להן להיראות ייחודיות.

כיום אינסטגרם הפכה לרשת חברתית מורכבת יותר עם סרטונים, סטורי וערוץ מתחרה ליוטיוב.

ומדוע אנחנו מציינים את כל זאת? בגלל שבשקט בשקט אינסטגרם השיקה משהו שעתיד להיות בעל משמעות גדולה ככל שהזמן יעבור. את מה היא השיקה? המשיכו לקרוא:

אם זה לא פיצ'ר חדש, אז מה זה כן?

למעשה, החידוש כאן הוא בחשבון אינסטגרם חדש.

"אבל יש מיליונים כאלו?" תשאלו – ובכן, זהו חשבון מאד ייחודי מכמה סיבות. ראשית הוא נקרא SHOP. לא SHOPPP ולא SHOP-1. לפי השם אתם מבינים שמי שמפעיל את החשבון הזה היא חברת אינסטגרם בעצמה (פייסבוק למעשה). התיוג @SHOP יוביל אתכם למעין חנות אינטרנטית בתוך האינסטגרם.

כאן חשוב לעצור רגע ולהבין את הנקודה הזאת. אינסטגרם היא כאמור פלטפורמה משוכללת. יש בה סוגים שונים של פוסטים. אחד החדשים הוא המוצר וממש כמו כל סוג פוסט, הוא קיבל אייקון משלו שנראה כמו משהו שבין שקית קניות לתיק עור מהודר.

בזמן כתיבת שורות אלו, עדיין לא ניתן לבצע רכישות בתוך האינסטגרם למי שנמצא מחוץ לארצות הברית. כמו כן, קישורי הקניות למיניהם שולחים אותנו לסליקה באתרים חיצוניים. האייקון של הקניות מופיע גם במיקום בולט בחיפוש.

ה@SHOP הוא למעשה חנות אינטרנטית שמופעלת על ידי אינסטגרם. מה שמעניין בחנות הזאת הוא מגוון המוצרים שיש בה. יש שם למשל קרמים יוקרתיים לטיפוח העור; יש שם מותגים גדולים כגון נייק; תוכלו לרכוש שם כובעי קש או תכשיטי צדף מאמנים לא מוכרים. בקיצור, יש שם מגוון רחב של אפשרויות.

מה המשמעות של כל זה?

ובכן, אנחנו מאמינים שיש לזה הרבה משמעות. אם זה יצליח, אינסטגרם הולכת להיות אחת מזירות הקניות התוססות ברשת, כשחשבון ה@SHOP הוא מעין תצוגת תכלית למה שהולך להיות. כמובן שכבר עכשיו ניתן למצוא שם מוצרים יפים וטרנדים, ולכן אנחנו ממליצים לעקוב אחרי החשבון, ולו כי הוא מכיל מגוון רחב של הפתעות ורעיונות.

מלבד זאת, הוא מכיל תנועה, והרבה ממנה. מעל 200 אלף עוקבים בכתיבת שורות אלה, ובטח כשתקראו את המאמר, כמות העוקבים תהיה מעל חצי מילון. עם כל כך הרבה עוקבים החשבון יהפוך למקום בו נקבעים טרנדים לכל האינטרנט – וזה בהחלט עשוי לעורר שינוי!

מכיוון שהאינסטגרם נמצא בצמיחה ומכיוון שכל נושא המכירה הישירה בו רק מתחיל, כדאי להכיר כבר עכשיו את הפלטפורמה ואת כל מה שיש לה להציע לכם. יש להניח שבזמן הקרוב נחשף להרבה יותר חנויות אינסטגרמיות ובקרוב כאמור נוכל למכור מהרשת החברתית באופן ישיר.

התחרות שתהיה לאינסטגרם היא עצומה. אף פלטפורמת מסחר לא תשב בחיבוק ידיים ותיתן לה לקחת משתמשים. יכול להיות שאתרים כמו אמזון או איביי ייעשו יותר 'חברתיים' או שיוטיוב תיעשה יותר 'מכירתית' – אבל אלה השערות בלבד. מה שבטוח הוא שאינסטגרם סימנו את המטרה והם נעים לעברה.

לסיום – רבים מאיתנו עוסקים בשיווק באינטרנט בצורותיו השונות. השיווק באינסטגרם עובר תהליך והוא הופך להיות מיינסטרימי יותר ויותר, עם משתמשים יותר מבוגרים ועסקים יותר ותיקים שנכנסים לזירה. אנחנו ממליצים לקחת את השיווק ואפילו המכירות הישירות באינסטגרם במלוא הרצינות. תיוג @SHOP מראה לנו את הכיוון שאליו הרוח נושבת, ואין סיבה שהוא לא יצליח. זוהי רשת חברתית מצליחה ויש להניח שאם היא שמה על הכוונת מכירות ישירות – היא תגיע לשם! 

הוסף תגובה חדשה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עגלת קניות

WhatsApp chat