למה לקנות אצלנו?

מי אנחנו?

YouHoo

יוהו הוקמה לפני כחמש שנים במטרה לספק שירותי קידום ופרסום ברשתות החברתיות. לאחר פעילות רבה בהפעלת אתרים בחו"ל החלטנו לפתוח את פעילותנו בארץ לפני כשלוש שנים במטרה להציב מחירים אטרקטיביים ללקוחות הישראלים ומתוך הפתעתנו מגודל הצורך הקיים ללא מענה. אנו מתמחים ביצירת פתרונות טכנולוגיים ופרסומיים למטרות קידום ברשתות החברתיות והגדלת חשיפה לתכנים של לקוחותינו. אנו מתגאים בידע ובשירות המקצועי שלנו ונשמח לעבוד איתך.

שירות, אמינות ודיסקרטיות.

התוכן שלך בטוח איתנו.

מעבר לכך שתמיד נספק את השירות שהזמנת בצורה המיטבית, גם כשהכל הולך כשורה וגם כאשר לפעמים נתקלים בבעיות או שאלות, תמיד יש למי לפנות. ניתן לפנות אלינו במייל, בצ'אט (בשעות הפעילות) או דרך תיבת ההתקשרות ולקבל מענה בטווח של יום עסקים אחד ובמקרה הצורך גם בטלפון.  האתר שלנו מאובטח ע"י חברת האבטחה העולמית McAfee, כך שכל הפעילות המסחרית שלך באתר מוגנת וניתן לשלם ללא חשש. אנו מבצעים סליקת אשראי באמצעות חברת ויזה כאל ולא דרך חברות אשראי מחו"ל.  אנו לא דורשים ממך להתחבר או למסור שום מידע אשר נשמר אצלנו או בשרתי האתר על מנת שנוכל לשמור על דיסקרטיות מלאה ללא פשרות.

YouHoo

5

שנות נסיון בארץ ובחו"ל

10K+

לקוחות פרטיים ומוסדיים

100%

לקוחות מחייכים ומרוצים

אנחנו מובילים, הם עוקבים.

שירותים בלעדיים.

בעידן הנוכחי בו כל רגע צצות רשתות חברתיות חדשות ועדכונים מתבצעים על בסיס יומי, אנחנו מפתחים באופן קבוע שירותים חדשים על פי הצורך ומעדכנים את השירותים שלנו מדי יום על מנת לספק שירות ברמה גבוהה ובאופן יציב.

VISION
  • שירותים לכל שידורי הלייב בפייסבוק, יוטיוב ואינסטגרם.
  • שירותים בלעדיים לסנאפצ'ט ומיוזיקלי.
  • שירותים בלעדיים לקידום בטלגרם וקידום מוזיקאיים בספוטיפיי.
  • מגוון של שירותים מיוחדים בפייסבוק: לייקים לתגובה, הוספת חברי קבוצה, "מתעניינים" ו"מגיעים" לאירועים ועוד.
  • שירותים בלעדיים לטוויץ' ועוד ועוד ועוד:)

מחיר.

והכי חשוב, המחיר.

שיטת התמחור שלנו עובדת על מחיר אחיד ונמוך החל מהכמות המינימאלית ועד לכמות המקסימאלית, בלי הפתעות.

ניוזלטר ועדכונים

הירשמו לניוזלטר שלנו כדי לקבל מאיתנו עדכונים על שירותים חדשים ומבצעים.