קידום אומנים.

שירות קידום אומנים מיועד למוזיקאים המעוניינים לקדם את עצמם ברשתות החברתיות עם דגש על יוטיוב. אנחנו נייצר עבורך קמפיין יעיל, עם קהל יעד המותאם באופן האפקטיבי ביותר לסגנון המוזיקה ולמדינה הרלוונטית.

רוצה להגיע לסרטונים החמים (Trending) ?

יוטיוב כבר מזמן התקבע כפלטפורמה מספר אחת לקידום אומנים ומוזיקאים. אנחנו ב-YouHoo משתמשים בידע שלנו אודות אלגוריתם יוטיוב על מנת לדרג את הסרטונים שמקודמים דרכנו גבוה יותר ובכך להציג את התוכן המוקדם לכמה שיותר אנשים. אנחנו מתמחים בביצוע קידום משולב ביוטיוב ובהכנסת תוכן ל"סרטונים החמים".

עזבו אותי משטויות מה שחשוב זה שיהיה הרבה צפיות...לא?

אז זהו שלא. אפילו רחוק מזה. עולם הקידום אומנים ביוטיוב הוא ג'ונגל כאשר ניתן למצוא אין-ספור חברות המוכרות כל מיני סוגים של צפיות ושירותים אחרים. אלגוריתם יוטיוב הוא מנגנון מתוחכם ואינו פשוט סופר צפיות ולפיכך מקדם. קידום שנעשה בחוסר נסיון לא רק שאינו מקדם אלא יכול לייצר נזק אמיתי לאומן.

אוקיי, אבל כל הצפיות אותו דבר...לא?

אז זהו שלא. אפילו רחוק מזה. כשקונים צפיות חשוב לשים לב מאיפה הצפיות? מה אורכן? מאיזה מקור (טכני) הן מגיעות? ועוד. כל זאת על מנת לבצע קידום אמיתי ביוטיוב. "בית הקברות" של יוטיוב מלא בסרטונים שבוצע נסיון לקדמם אך ללא הבנה. סרטונים אלו לא יראו עוד עיניים של צופה אמיתי (כמוך, שקורא עכשיו את המילים האלה) וכל הכספים, המאמצים והזמן שהושקעו בהם ירדו לטמיון.

לסיום, ישנם דרכים נוספות לקידום אומנים

 אנחנו מספקים גם שירותים בלעדיים לספוטיפיי, סאונדקלאוד וכמובן מבצעים קמפיינים בפייסבוק ובאינסטגרם לפי הצורך. בנוסף, אנחנו מספקים שירות של הפצה דיגיטלית ללמעלה מ-30 חנויות וממשקי סטרימינג הכוללים את iTunes, Spotify, Google Play, Amazon ועוד רבים אחרים. אנחנו מבצעים שירותים של ניטור תוכן ביוטיוב ופייסבוק ומוניטיזציה על התוכן שלכם שהועלה על ידי אחרים (גם אודיו וגם וידאו)

נשמע לכם? דברו איתנו.